Metin2 hack

Metin2 Hack Ve Hileler serverlar var

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Yüz Yılın Metin2 Hacki By HaCKeR DaMGa!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
damga29

MesajKonu: Yüz Yılın Metin2 Hacki By HaCKeR DaMGa!   Çarş. Haz. 23, 2010 8:14 am

Arkadaşlar 7 aylık bir çalışma sonunda bir hack çıkardım gerçekten çok uğraştım.

Arkadaşlar hackten biraz bahsedeyim hacki By HaCKeR DaMGa yapmıştır bunu söyliyeyim!
Arkadaşlar hackte az özellik var ama çok işe yarıyor diğer hacklerde olmayan özellikler var ilk öncelerde bu hacke çok karşı çıkan oldu tehdit eden oldu ama ben yinede bu hacki piyasaya sürmeye kararlıyım.
Hackimizin Adı DaMGa metin2 ye çok büyük bir sarsma yaratıcak bu hack.
Arkadaşlar bu hacki ben sitelerden vermiyorum çünkü yasal bir hack olmadığı için yasa dışı bir hacktir içinde bilinmeyen kodlarla yazılmış yazılımlar bulunarak metin2 deki sunucuyla oynayarak sizin hesabınızı kontrol altına alabiliyorsunuz gm ye yakalanmadıkça bir banlanma söz konusu değil!

Arkadaşlar bu hacki benim msn den size verebilirim. Hackimiz tanıtım amaçlı olarak dağıtılıyor 23 temmuz gecesinde tanıtım amaçlı olan hackimiz çalışmayacaktır. 24 Temmuz da hackimiz orjinal olarak satışa sunulacaktır fiyatı 5-15 tl arasında diye düşünüyoruz bu arada bana yardım eden hacki yaparken Mehmet arkadaşımı teşekkür ediyorum.

Öncelikle arkadaşlar bu hacki msn den vericem anti virüs programı içinde virüs bulabilir ama aslında içinde virüs yok! bu program yasa dışı olduğu için anti virüs yasa dışı bir programı virüs diye tanıtıyor size buna lütfen aldanmayın! ve benden hacki isterken bunda virüs var diye sorun yaratmayın lütfen!

Hackimizin içinde kullanım kılavuzu vardır her hangi bir sorunda online destek verebiliyoruz.

Hack hakkında bilgi:

By HaCKeR DaMGa
Evet arkadaşlar işte yüzyılın hack'i arkadaşlar bu hackte yok yok bakalım hemen özelliklere.
1) Eşya Toplama: Eşya sizin olmasada alabiliyorsunuz.
2)Oto Bot: Siz uyuyun charınız sizin yerinize kassın ? süper olur dimi işte bu özellik bunda var hemde oyundan atmıyor!
3)Hızlı Vuruş: Vuruşunuzu kontrollü olarak hızlandırır. Nasıl yani? her vurduğunuzda etkisini anında gösterir yani 3 vuruş ta 1 etkisini gösterme yok
4)Çekme: Arkadaşlar çok büyük çaptan çekme vardır ve çekerken kaçırma yok! Oyundan atma yok!
5) Oto Pot: İşte bu hp nizi ayarlıyorsunuz aç tığınız anda karşınıza bir ekran geliyor ve diyorki hp niz toplam kaç ? yazıyorsunuz sonra tekrar diyor hp niz kaçtan sonra pot basmaya başlasın ? sizde yazıyorsunuz ve hp niz azaldığı zaman o yazdığınız hp ye geldiğinde otomatik hp yi fuller
6) 500 Vuruş: işte bu mükemmel bir özellik. Bu özellikte silahınızla vurduğunuzda verdiğiniz zararın 500 ünü veriyorsunuz yani silahını 500 güçleniyor buda süper kılan bir özellik
Arkadaşlar tanıtım amaçlı çıkarmışımdır bunu 23 Temmuz da ücretli olarak satışa sunulacaktır ve tanıtım amaçlı olan hack çalışmayacaktır siteden satışlar yapılacaktır.
Ve ayrıca bu hackin çalışması için 10 yıl garantisini veriyorum.
Hackin güncel kılan özellikleri:
1) Metin2 ye patch geldiğinde hack otomatik kendisini yeniler ve hack sorunsuz çalışmaya devam eder.
2)Metin2 ye patch geldiğinde ben kendi sitemde Hack patch ı çıkartıyorum hack programlanmasında şöyle bir özellik var
metin2 de aktif olmadığını anladığı zaman anında metin2 yi kapatır ve benim sitemden hackin patch ını yüklenir ve tekrardan güncellenir ve yine mühteşem özelliklerle hacki kullanabilirsiniz.
3) Hack Asla oyundan atmaz sizi!

Not: Arkadaşlar bu hack asla indirilemez.!!

Hackten Bir Resim:

Arkadaşlar hackin içinde virüs bulabilirsiniz ama aslında virüs yoktur.Çünkü bu yasa dışı bir hack olduğu için anti virüs programı yasa dışı olan hacki virüs diye tanıtabilir lütfen buna aldanmayınız.

Arkadaşlar ben bunu uplamadan veriyorum çünkü uplarsam 2 gün içinde upladığım hack silinir çünkü yasa dışı bir hack ve bunu ihbar edenler var (bana tehdit edenler) arkadaşlar hacki msn den veriyorum bu fırsatı sakın kaçırmayın 23 temmuz 2010 da hack kapanacak 23 temmuz a kadar kullanın bence sonra isteyenler ücretli olarak 10 yıl boyunca garantisini veriyorum kullanabilirler.

Not: izinsiz bu hack paylaşılamaz.

İletişim Ve Hacki Almak İçin: hacker_damga@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör

Yüz Yılın Metin2 Hacki By HaCKeR DaMGa!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tr De Ki GiBi Lvl Leri Görme Squitv1
» Metin2 PVP SERVER KURMAK forum8 farkı ile farklı biçim ;)
» Metin2 En Güzel PwP Server
» FunkFumt2 swde npc yok
» serverinizdeki lvl sınırını 120 yapmak